top of page
LiliMayKarakatmanOnKapak.png

LİLİ MAY

Karakatman

(Resimli Fantastik Kurgu Roman)

 

Yazan ve Resimleyen: Hatice Aksüt

 

#Macera #fantastikedebiyat #fantastikillüstrasyon

#merak #şifa #yolculuk #aşk #sabır #tercihlerimiz

#korkularımız

 

Lili May efsanesi, üçüncü ve son kitabı Lili May/ Karakatman ile tamamlanıyor.

 

Tanıştığımızda büyükannesi ile küçücük bir kasabada huzur içinde yaşayan Lili May, zorluklarla dolu pek çok macera yaşayıp içindeki kahramanı ve yeteneklerini keşfetti; yaşamını güzelleştiren dostluklara ve ruhunu sarmalayan bir aşka kavuştu. Ama hayat her zaman sürprizlerle doludur ve sadece kendimizi bulmamız yetmez. Hatta “hayat” tam da kendimizi bulduğumuz yerde başlar. 

 

Lili May, içindeki kahramanı bulduktan, güçlerini tanıdıktan sonra çok daha zorlu maceralara yelken açıp “hayat”ı korumak, güzelleştirmek için uğraştı ve şimdi son büyük macerası ile karşı karşıya. Ya “büyük bitiş”i görecek ya da “sonsuz huzur”u yaratacak. Ya ışığıyla yedi düveli aydınlatacak ya da karanlığın içinde kaybolacak. 

 

Üç kitaptan oluşan bu büyük macera ile gencecik bir kızın kendi tercihleri sonucunda yaşadığı zorluk ve güzelliklere tanıklık ediyor, Hatice Aksüt’ün yarattığı fantastik dünya içinde kendi gerçek hayatlarımızdan kesitler görüyoruz. 

 

  1. Kitap: Lili May/ Ada Krallığı

  2. Kitap: Lili May /Saf Topraklar

Sıfırdan Yayınları/ 1. Basım 2021- Ekim, 480 Sayfa, Karton Kapak, Lüx Enso, Resimli İç Baskı, 13,7x21, ISBN:978-605-68829-8-2

bottom of page